Typy sportowe – jak z nich korzystać?

Gracze zawsze szukają opcji, które zwiększą ich szanse na wygraną. Dlatego dzisiaj w naszym poradniku pokazujemy, dlaczego ostatnio typy na sport stają się coraz bardziej popularne!

Typy sportowe – jak z nich korzystać?

Typy na sport to kiepska inwestycja

Pamiętaj, kupując typy, nie rozwiniesz się, co utrudni Ci wygrywanie w przyszłości. Dzięki długoterminowej analizie gry możesz przynieść samemu sobie więcej dochodów. Jednak ostatecznie, jeśli wybierzesz opcję płatną, Twoje straty mogą się podwoić, ponieważ musisz zapłacić, zanim będziesz mógł obstawić u buka. Z grubsza rzecz biorąc, oznacza to, że jeśli stracisz pieniądze, stracisz dwa razy – bo zapłacisz za typ i za zakład. Dlatego najlepiej nie kupować typów bukmacherskich, bo tylko wtedy stracisz pieniądze a wcale nie jest powiedziane, że będziesz w stanie ograć bukmachera. Na przykład, jeśli kupisz od kogoś typy, a następnie postawisz zakład, nie jest to pewne, że wygrasz.

polski bukmacher sts bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

W jaki sposób możesz ich użyć?

Na przykład do tego, aby porównać swoje wyniki z wynikami uzyskanymi we własnej analizie zakładów. W końcu może pomóc ci dowiedzieć się więcej o obstawianiu, po okresie analizy wystarczy zacząć poprawnie przewidywać wyniki zakładów lub możesz obstawiać i wygrywać więcej – nie musisz kupować typów bukmacherskich!

Analiza zakładów – jak to zrobić?

Jest to proste, chociaż zajmuje trochę czasu i chęci. Najpierw wybierz sport, na który chcesz postawić. Następnie wybierz drużynę, którą lubisz i zobacz jej historię – jak ich wyniki w grze mogą konkurować z innymi zespołami. Jeśli chodzi o samą analizę, to chodzi o znalezienie relacji w grze. Dlatego najlepiej jest przygotować własną analizę i używać tylko typów, aby potwierdzić swoje przypuszczenia. Dobrym pomysłem jest również zarejestrowanie się na wybranym przez siebie forum bukmacherskim – może to być bardzo pomocne, ponieważ zazwyczaj są gracze, którzy są zainteresowani daną dyscypliną lub ligą i odpowiedzą na Twoje pytania. Dopiero wtedy możesz rozważyć obstawianie zakładów u wybranego przez siebie buka. Oczywiście to nie wszystko, bo to tylko podstawy grania u buka, ale wracając do tematu – nie warto z nich korzystać inaczej niż zweryfikowanie własnej analizy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy bukmacherzy wiedzą, że typy istnieją?

Oczywiście, że tak – i warto to rozważyć, ponieważ bukmacherzy zawsze starają się zmniejszyć Twoje szanse na wygraną. W końcu bukmacher też może wpisać sobie w internet ,,typy na euro” – czyż nie? Dlatego niektórzy bukmacherzy również starają się znaleźć te typy i zrównoważyć je (na przykład zwiększając lub obniżając kursy), dlatego warto szybko wejść do gry, zanim bukmacher zmieni kursy. W przeciwnym razie może się okazać, że wszystko dokładnie przeanalizowałeś, ale ostatecznie nie będziesz w stanie zarobić na tym zakładzie, ponieważ buk obniżył stopę procentową, tak że zakład nagle stanie się nieopłacalny z powodu zakładu o wysokiej wartości – pamiętaj, że przy zawieraniu zakładów należy zapłacić podatki.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Related Articles

Back to top button