Jak obstawiać zakłady bukmacherskie – aby wygrywać częściej?

Każdy ma ochotę wygrywać duże pieniądze, jednakże niewiele osób ma ochotę na to, aby przyłożyć się do tego, aby zacząć wygrywać. Dlatego też dzisiaj opowiemy sobie o pewnych elementach gry, o które trzeba zadbać, jeśli masz ochotę zgarnąć naprawdę dużą kasę u bukmachera.

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie – aby wygrywać częściej?

Porażka – to zawsze ci się przytrafi

Nigdy nie powinno się panikować, kiedy zakład bukmacherski się nie powiedzie. To niestety część całego świata bukmacherskiego. Często prowadzi to do polegania na kolejnych zakładach sportowych, ponieważ ludzie chcą szybko odrobić straty i zaczynają stawiać coraz to większe cenowo zakłady, co automatycznie prowadzi do większych strat. Po tym jak przegrasz, powinieneś spokojnie przeanalizować wszystkie nieudane kupony i dowiedzieć się, dlaczego tak się stało. Być może w takim przypadku warto chwilowo zrezygnować z obstawiania na daną drużynę lub mecz ligowy lub spróbować porobić coś innego, aby się uspokoić.

Analiza bukmacherska

Powinieneś wiedzieć, że im lepiej zrobisz swoją analizę bukmacherską, tym masz większą szansę na to, że uda ci się wygrać zakład. Pamiętaj jednak, że na początku Twoja analiza zakładów może być nawet błędna. Dzieje się tak, ponieważ powinieneś nie tylko sprawdzać statystyki drużyny, ale także jak radzą sobie poza swoim rodzimym boiskiem. Zespół może zostać osłabiony przez liczne kontuzje lub inne niezależne czynniki. Dobrym przykładem jest obecna pandemia – nikt tak naprawdę nie wie, kto jest chory, kto nie, kto wejdzie na murawę, a kto zostanie wysłany na ławkę.

polski bukmacher sts bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Szukaj okazji

Od czasu do czasu trafiają się takie kupony, gdzie zdarza się, że faworyci czasami nie mogą konkurować z potencjalnie nieszkodliwymi przeciwnikami. Często zdarza się, że dana drużyna ma mocną passę lub jest w dobrej formie z konkretnym przeciwnikiem, a buk nie bierze tego pod uwagę, co ułatwia wygranie dużej sumy pieniędzy bez konieczności inwestowania w nią nic specjalnego. Na przykład niektórzy gracze mają lepsze osiągi w swoich ulubionych miejscach niż inni, a buk często nie zdaje sobie z czegoś takiego sprawy. Miej na uwadze, że najlepsi bukmacherzy skupiają się głównie na najlepszych ligach, podczas gdy na mniejszych ligach zdecydowanie mniej, co może być dla Ciebie dobrą okazją do zarobienia dużych pieniędzy na kilku szybkich I prostych do przewidzenia zakładach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj – ustalenie budżetu to podstawa

Wiele aplikacji bukmacherskich ma bardzo przydatną funkcję, która może pomóc w ustaleniu budżetu na dany miesiąc i utrzymaniu się w tym budżecie, zmniejszając w ten sposób szansę na uzależnienie się od zakładów sportowych. W końcu każdy może się przecież ,,zagalopować”, czyż nie? Dlatego najlepiej co miesiąc przeznaczyć środki w wysokości 1-200 złotych polskich (w zależności od zasobności twojego portfela), ale nie przekraczać tej kwoty, bo jeśli zdarzy się taka sytuacja, że zaczniesz się bawić w ,,nieograniczone” środki, to szybko popadniesz w długi.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Related Articles

Back to top button