Typy bukmacherskie – czy opłaca się je kupować?

Coraz więcej graczy interesuje się typami bukmacherskimi – bo w końcu kto nie chce zwiększyć swoich szans na to, aby wygrać z bukmacherem, prawda? Dlatego też dziś przedstawimy ci, czy warto jest kupować typy bukmacherskie, czy też lepiej wstrzymać się od ich zakupu!

Typy bukmacherskie – czy opłaca się je kupować?

Czy to się opłaca?

Zdecydowanie nie, z racji tego, że pierwszą przeszkodą przy kupowaniu typów jest to, że przecież nie masz absolutnie żadnej gwarancji na to, że osoba, u której kupisz płatny typ nie oszuka cię podczas składania zamówienia i dokonywania płatności. Inna sprawa – inwestujesz pieniądze w coś, czego tak naprawdę nie znasz.

Dodatkowym minusem tego, że kupujesz typy bukmacherskie jest to, że nie rozwiniesz własnej strategii obstawiania ani nie pogłębisz wiedzy na temat zakładów, przez co samodzielna wygrana przyjdzie ci tylko ciężej. Analizując grę samodzielnie i wyciągając własne wnioski, może się w dłuższej perspektywie przełożyć na większe kwoty wygrywane przez ciebie.

W końcu jeśli jednak wybierzesz opcję płatną, Twoja strata może się podwoić, ponieważ najpierw musisz zapłacić za płatny typ, a dopiero potem możesz postawić u bukmachera, co oznacza mniej więcej tyle, że jeśli przegrasz, stracisz podwójnie – i nikt przecież ci nie zwróci pieniędzy za to, że dany płatny typ był nietrafiony, prawda? Dlatego najlepiej nie kupować typów bukmacherskich, bo tylko na tym stracisz pieniądze – a niczego się nie nauczysz.

polski bukmacher sts bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Własnoręczne typowanie zakładów

Zdecydowanie lepiej jest typować zakłady samemu, nauczysz się więcej, a po pewnym czasie, kiedy twoja analiza będzie na tyle dobra, że zaczniesz przewidywać wyniki zakładów prawidłowo, będziesz również mógł obstawiać i wygrywać więcej.

Jak analizować swoje typy bukmacherskie?

Najpierw musisz wybrać sport, na który chcesz postawić, a następnie wybrać odpowiednią ligę. Później warto wybrać preferowaną przez nas drużynę, a następnie sprawdzić ich historię – jak dana drużyna radziła sobie z innymi drużynami, ile razy wygrywali itp. Jeśli chodzi o umiejętności związane z obstawianiem, wszystko wiąże się ze znajdowaniem zależności matematycznych. Warto tu powtórzyć jeszcze raz – żaden typer, ani legalny bukmacher nie da ci opcji na zakład, który w 100% będzie zwycięski – wszystko obraca się wokół tego, aby maksymalizować swoje szanse na wygraną, oraz minimalizować szansę na stracenie swoich środków. Oczywiście każdy chciałby mieć 100% pewność, ale 90 procent na zwycięstwo jest lepsze niż 20%, prawda?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Najłatwiejsze typy bukmacherskie do postawienia?

Naturalnie są pewne ligi oraz sporty, na które możesz przygotować swój typ. Jednym z takich prostych sportów jest na przykład piłka ręczna, w której nasi szczypiorniści praktycznie miażdżą konkurencję od lat, wygrywając jedno mistrzostwo za drugim – przy czym jednocześnie dany sport nie jest aż tak popularny jak na przykład koszykówka, co daje ci spore pole do manewru.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Related Articles

Back to top button