Czy Milenium to dobry bukmacher w Polsce?

Milenium to jeden z polskich legalnych bukmacherów. W tym roku świętuje swoje 15 urodziny i z tej okazji proponuje użytkownikom nie tylko atrakcyjne promocje, ale też zupełnie odnowioną stronę internetową. Bukmacher ten rozpoczął działalność 18 października 2004 roku, otwierając na terenie całego kraju 15 punktów przyjmowania zakładów. Obecnie liczba ta znacznie wzrosła i wynosi już ponad 200. Oferta bukmachera Milenium dostępna jest także w sieci i to pewnie tam zostaną skierowane wszystkie moce przerobowe.

czy milenium to dobry bukmacher online
Czy bukmacher Milenium jest legalny w Polsce?

W czerwcu 2019 bukmacher Milenium przeszedł spore zmiany. Zaproponował nam zupełnie nową stronę internetową www.milenium.pl, która w końcu przestała wyglądać jak z poprzedniej epoki, a także pozwolił na zakładanie konta tymczasowego. Zakładamy, że te zmiany pozwolą wrócić bukmacherowi Milenium do czołówki, gdyż w ostatnich latach spółka cierpiała raczej na powolny odpływ klientów, którzy uciekali do nowszych i atrakcyjniejszych firm, z nieco lepszymi warunkami.

Oferta zakładów bukmachera Milenium

Z pewnością nikogo nie zaskoczy to, że bukmacher Milenium oferuje swoim użytkownikom kilkadziesiąt dyscyplin sportowych do obstawiania. Jeśli chodzi o ilość zdarzeń, to bez problemu może on konkurować nawet z najbardziej szanowanymi polskimi firmami jak STS czy Fortuna. Każdego dnia mamy możliwość obstawienia około 30 tysięcy różnych rynków.

W ofercie Milenium znajdziemy także znakomitą zakładkę z typami na żywo. Jeśli chodzi o ich ilość, to można stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych wyników w naszym kraju pod względem możliwości tego, co można obstawić. Prawie każdy mecz posiada swoją transmisję, a jeśli takowa jest niedostępna, możemy skorzystać z live trackera i rozbudowanych statystyk.

Minimalna kwota, za którą możemy obstawić kupon to 2 złote, a maksymalna wygrana na kuponie to 100 tysięcy złotych.

polski bukmacher sts bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Niestety, ale największym problemem tego bukmachera są zupełnie nijakie kursy jeśli porównamy ich do na przykład Betfan czy Betclic. Średnia marża na jednym zakładzie wynosi około 8-9%, co stawia tego bukmachera w kategorii najgorszych. Nie da się ukryć, że w ten sposób nie uda się tej spółce przyciągnąć do siebie nowych klientów. Co najgorsze takie marże obowiązują nie tylko w tych mniej popularnych spotkaniach, ale także i w tych najpopularniejszych. Gdyby tak niskie kursy bukmacherskie były tylko w jakichś ligach Trzeciego Świata lub mało popularnych dyscyplinach to pół biedy, ale granie Premier League z tak beznadziejnymi kursami to śmiech na sali.

U bukmachera Milenium obstawimy także mnóstwo wirtualnych sportów. Niestety nie jest to zbyt rozsądne, gdyż są to po prostu mecze symulowane przez komputer, a co za tym idzie, nie można tego w żaden sposób przewidzieć. Jest to po prostu czysta loteria. My również odradzamy obstawianie takich zakładów. To nie ma sensu.

Promocje i darmowe bonusy w Milenium

Promocje i darmowe bonusy zawsze były słabą stroną Milenium. Inni bukmacherzy w Polsce jak Betclic czy Betfan mogli pochwalić się lepszymi promocjami dla graczy. W ostatnich miesiącach wiele się jednak zmieniło i teraz trzeba przyznać, że jest naprawdę dobrze. Ciekawe bonusy czekają nie tylko na osoby, które zakładają konto, ale też i na wszystkich, którzy od lat są wiernymi typerami. Jak wyglądają promocję u tego bukmachera?

Bonus na start składa się z dwóch części. Pierwszą promocją jest bonus od depozytu aż do kwoty 1500 złotych. Bukmacher Milenium zapowiada, że tak wysoka promocja związana jest z jego piętnastymi urodzinami, ale szczerze wątpimy, że przy dużej konkurencji na rynku włodarze spółki zdecydują się zrezygnować z tej opcji. 

najlepszy bukmacher w polsce betclic
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

W celu skorzystania z bonusu od depozytu musimy tylko założyć nowe konto u bukmachera (uwaga, jeśli jesteśmy już zarejestrowani, nie możemy tego zrobić ponownie) i dokonać weryfikacji tożsamości. W przeciągu 10 dni od weryfikacji konta dokonujemy pierwszej wpłaty do kwoty 1500 złotych. Następnie musimy oczywiście obrócić te pieniądze, gdyż przecież nikt nie da nam kasy tak całkowicie za darmo. Co najciekawsze, obrót nie jest aż tak trudny do zrealizowania, gdyż wystarczy tylko czterokrotnie obrócić kwotą depozytu na kuponach z trzema zdarzeniami o kursie ogólnym 2.00. Dzienny limit obrotu to 10%, co oznacza, że potrzebujemy minimum 10 dni na to, by spełnić warunki. Na wykonanie obrotu mamy aż 60 dni.

Drugą z promocji jest Darmowy Zakład. W listopadzie możemy liczyć nawet na 150 złotych. Oczywiście bonus ten przeznaczony jest tylko dla nowych graczy. Aby skorzystać z promocji, należy dokonać wpłaty i zawrzeć pierwszy zakład. Jeśli okaże się on przegrany, otrzymamy zwrot stawki pomniejszony o kwotę podatku. 

Równie atrakcyjne promocje czekają na zarejestrowanych graczy. Mają oni dostęp do dziesiątek różnych ofert, zarówno ciekawszych, jak i zupełnie bezsensownych. Najbardziej atrakcyjną promocją jest Wygraj Ligę. Typując regularnie, możemy zgarnąć nawet 5% cashbacku w postaci gotówki, którą będziemy mogli przeznaczyć na kolejne zakłady. Oczywiście bonus ten ma pewne granice, ale najlepsi mogą zdobyć nawet 1500 złotych.

Bardzo fajne są także promocje Happy Hour. Polegają one na typowaniu zdarzeń z oferty przedmeczowej lub live z podniesionym kursem. Niestety możliwość zwiększenia wygranej o te 14% występuje tylko kilka razy w tygodniu, więc nie zawsze mamy możliwość zdobyć więcej. 

Nie są to oczywiście wszystkie promocje, ale te są zdecydowanie najlepsze i warte wspomnienia. Resztę możecie zobaczyć sami, wchodząc na stronę bukmachera Milenium. 

bukmacher betfan bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Aplikacja mobilna Milenium

Jest i wygląda naprawdę dobrze. Aplikacja mobilna Milenium została wydana na telefony z systemem Android i iOS. Za jej pomocą można robić wszystko to, co na stronie internetowej, a w dodatku cieszyć się dodatkowymi funkcjonalnościami, jak np. powiadomienia push, które informują nas o tym, kiedy kupon zostanie zamknięty, a nawet o tym, jak w meczu padnie gol. Aplikacja mobilna pomoże nam w momencie, kiedy akurat nie mamy dostępu do komputera. Niektórzy nawet całkowicie przerzucili się na korzystanie z Milenium przy użyciu aplikacji, gdyż jak sami mówią, jest to dużo prostsze i szybsze. Wybór należy do was, ale nie da się ukryć, że aplikacja jest niemalże perfekcyjna.

Kontakt online z bukmacherem

Z bukmacherem Milenium skontaktujemy się przy użyciu adresu e-mail za pomocą dostępnego na stronie formularza, albo używając czatu. Druga opcja jest zdecydowanie szybsza i przystępniejsza, a czas oczekiwania na konsultanta jest do przyjęcia. Niestety, za pomocą czatu nie skontaktujemy się z bukmacherem w godzinach nocnych. W takim przypadku dużo lepiej będzie zdecydować się na skorzystanie z maila, by nie zapomnieć, co jest problemem. Musimy liczyć się wtedy z tym, że na odpowiedź przyjdzie nam czekać nawet kilka godzin po otwarciu biur. Warto zastanowić się, czy nie szybciej będzie jednak skontaktować się rano za pomocą czatu.

Czy Milenium to dobry bukmacher online?

Bukmacher Milenium jest naprawdę dobry i funkcjonalny. Wszystko działa, tak jak powinno, a w dodatku obsługa klienta naprawdę dba o gracza. Nie da się ukryć, że jedynym mankamentem tej spółki są jej niskie kursy, ale jak to mówią, nie można mieć wszystkiego. Liczymy na to, że w najbliższym czasie i to ulegnie poprawie. Wtedy będziemy mogli oddać się obstawianiu na całego. Życzymy udanego typowania!

Bukmacher

Który najlepszy bukmacher w Polsce oferuje najlepsze kursy bukmacherskie, ofertę zakładów i promocje za darmo? Takich bukmacherów online jest kilku, Betclic, STS i Betfan. To są legalni bukmacherzy internetowi, którzy mogą oferować graczom najlepsze zakłady sportowe online.

Related Articles

Back to top button