STS czy Fortuna – kogo wybrać?

STS czy Fortuna – kogo wybrać?

Czy rejestracja w tych bukmacherach to będzie dobry wybór? Zdecydowanie tak. Sporo osób zastanawia się jednak, gdzie założyć konto najpierw. Masz takie same wątpliwości? Zapoznaj się z cechami obu tych podmiotów hazardowych. Sprawdź, która oferta bardziej do Ciebie przemawia. Wówczas o podjęcie decyzji będzie na pewno o wiele prościej.

Oferta STS dla nowych Klientów jest atrakcyjna

Po zarejestrowaniu się w tym podmiocie hazardowym czeka na Ciebie wiele promocji. Na pewno aktualna oferta STS na tej płaszczyźnie jest bardzo bogata. Warto wspomnieć o jednej rzeczy. Jeśli chcesz zgarnąć bonus bez depozytu, to warto już w trakcie zakładania konta wpisać kod promocyjny „PEWNE25”. Dobrze się domyślasz. Dzięki temu będziesz bogatszy o 25 PLN… To jednak nie wszystko. Najlepsze dopiero przed Tobą! Jeśli bowiem zdecydujesz się na dokonanie pierwszej wpłaty, to zainkasujesz 100% do 1200 PLN. Wszystko na tym polu zależy od Ciebie. Jak zatem chcesz w całości wykorzystać oferowany bonus, to należy zdeponować 1200 PLN.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Jak można obstawiać zakłady?

Pod tym względem oferta STS jest bardzo uniwersalna. Bez większego trudu można zaobserwować, że aktualnie ludzie chętnie obstawiają kupony pojedyncze albo akumulowane po zarejestrowaniu konta na stronie internetowej. Wszak dzięki temu można zapewnić sobie wygodne typowanie, z własnego domu albo mieszkania. Jeśli zaś często przebywasz poza swoimi nieruchomościami, to wówczas warto pobrać aplikację STS. Jest ona darmowa i bardzo prosta w kontekście samego użytkowania. A dzięki niej będziesz mógł obstawiać zakłady nawet wtedy, kiedy aktualnie jesteś poza swoim domem lub mieszkaniem. Dodatkowo masz okazję typować w lokalach stacjonarnych, których generalnie nie brakuje na terenie całej Polski.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co zapewnia na start Fortuna?

Trudno jest ocenić, który z tych bukmacherów jest lepszy. Na pewno bardziej popularny jest STS. Fortuna także jednak nie narzeka na brak zainteresowania swoimi usługami hazardowymi. Choćby dlatego, że nowe osoby mogą zainkasować nie tylko bonus bez depozytu. Sytuacja jest podobna, co w przypadku STS. Tutaj jednak po wpisaniu kodu promocyjnego możesz otrzymać potem 20 PLN, czyli nieco mniej. Warto zaznaczyć, że główna promocja Fortuny to zaś zakład bez ryzyka. Aktualnie możesz w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot w wysokości 600 PLN.

Gdzie możesz obstawiać kupony?

Jeśli chodzi o ten aspekt, to Fortuna także stara się jak najbardziej dostosować do rozmaitych potrzeb swoich Klientów. Możesz zatem obstawiać np. w punktach stacjonarnych. Interesują Cię inne opcje? Nie ma problemu, aby np. zarejestrować się na stronie internetowej tej firmy bukmacherskiej. Możesz także skorzystać z trzeciego sposobu. Jest to obstawianie dzięki apce. Ten wariant cieszy się zaś sporym zainteresowaniem – szczególnie wśród osób młodych. Nie wiesz, jak pobrać aplikację Fortuna? Wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami. Możesz je znaleźć np. na stronie internetowej https://gm.efortuna.pl/cms/pobierz-aplikacje. Ogólnie sam proces jest bardzo prosty, intuicyjny oraz darmowy. A potem będziesz mógł swobodnie obstawiać w rozmaitych miejscach.

Related Articles

Back to top button