Jak obstawiać zakłady długoterminowe? Poradnik bukmacherski 2021

Z powodu kolejnego lockdownu, coraz więcej turniejów i wydarzeń sportowych jest odwoływana, więc nic dziwnego, że zakłady długoterminowe coraz bardziej zyskują na popularności. Jak więc obstawiać zakłady długoterminowe? O tym dowiesz się już za chwilę!

Jak obstawiać zakłady długoterminowe? Poradnik bukmacherski 2021

Gdzie można obstawiać zakłady długoterminowe?

Może zacznijmy od tego, gdzie przede wszystkim możesz zacząć obstawiać zakłady długoterminowe. Otóż większość legalnych firm bukmacherskich oferuje zakłady długoterminowe. Uważamy, że STS, Fortuna i Betfan zapewniają najlepsze długoterminowe zakłady. Są to legalne firmy bukmacherskie, które oferują wiele opcji w światowych sportach, polityce i innych wydarzeniach.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Jak obstawia się zakłady długoterminowe?

Prognozowanie zakładów długoterminowych wiąże się z umiejętnościami przewidywania wydarzeń w odległej przyszłości. Obstawiając taką grę, koncentrujesz się na wąskiej bazie informacji i możliwych sytuacji. I odwrotnie, analizując zakłady długoterminowe, musisz wziąć pod uwagę każdą zmienną. Musisz poprawnie przewidzieć losy całego sezonu lub turnieju, co wymaga sporo pracy i dużej wiedzy.

Jak sobie z tym pomóc? To dość proste, symuluj każdy z potencjalnych meczów – ich wyniki itd. Przy wybranej przez siebie drużynie zwracaj uwagę na przeciwników, których mogą napotkać w trakcie zdobywania mistrzostw. Wymaga to niestety dużej wiedzy na temat każdego gracza i dokładnej analizy każdej rundy turnieju. Podobnie sytuacja wygląda, gdy od dłuższego czasu obstawiamy zwycięzcę Ligi Mistrzów czy mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Nie da się prościej?

Jeśli chcesz zacząć wygrywać na zakładach długoterminowych, to niestety, ale musisz się postarać. Możesz sobie pomagać przesiadując i zadając pytania na forach bukmacherskich, bądź też korzystając z darmowych typów bukmacherskich, aby potwierdzić swoje przypuszczenia.

Niestety, ale bardzo ciężko jest wygrać na zakładach tak w odległym czasie, z tego powodu gracze nie ograniczają się tylko do zakładów długoterminowych. Gracze w większości przypadków traktują zakłady długoterminowe jako dodatek i poświęcają im zwykle mniej czasu. Regularne przewidywanie meczów może zapewnić Ci większe pole manewru, ponieważ możesz stale dostosowywać swoją strategię i wybory. To także okazja do szybszej wygranej, na przykład w zakładach „na żywo”. Stawiając tylko na zakłady z rozwiązaniem odległym w czasie, możesz czekać nawet kilka miesięcy na wygraną.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto?

Przede wszystkim jeśli jesteś kibicem sportowym, i chcesz zapewnić sobie rozrywkę na cały sezon, jednocześnie nie wydając zbyt wiele na zakłady, to warto. Naturalnie inni gracze mogą również obstawiać ten rodzaj zakładów, jednakże powoli zaczyna do wielu graczy dochodzić, że są one substytutem do tego, co normalnie można obstawiać u bukmacherów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Related Articles

Back to top button