Analizy bukmacherskie z piłki nożnej

Piłka nożna to dyscyplina, która w naszym kraju uchodzi za najpopularniejszą, a nawet za tak zwany „sport narodowy”. Jej popularność wśród kibiców przekłada się również na zainteresowanie nią na scenie bukmacherskiej – współcześnie stanowi ona centralny element oferty każdego polskiego bukmachera. Jak powinniśmy podejść do obstawiania jej, jeśli wcześniej nie mieliśmy z tym do czynienia? Odpowiedź jest prosta: musimy analizować wszystko, co jest możliwe. To właśnie ta analiza będzie stanowić motyw przewodni tego poradnika.

analizy bukmacherskie z piłki nożnej
Piłkarskie analizy bukmacherskie – czy są skuteczne w zakładach?

Analiza bukmacherska a piłka nożna – na co zwracać w niej uwagę?

W obstawianiu piłki nożnej, przynajmniej tym sukcesywnym, aspektem kluczowym jest podejmowanie logicznych, popartych odpowiednią wiedzą i doświadczeniem decyzji. Te z kolei wynikać powinny z odpowiednio przeprowadzonej analizy bukmacherskiej, która pozwoli nam typować z głową. Przeprowadzajmy ją nawet wtedy, gdy wydaje nam się, że znamy się na tej dyscyplinie – samo zainteresowanie się nią i znajomość nazwisk tutaj nie wystarczy, a typowanie różni się od oglądania jednym podstawowym aspektem – możemy na nim stracić prawdziwe pieniądze.

Analizę musimy oprzeć na doskonałej znajomości zasad piłki nożnej. Tylko dzięki niej będziemy mogli być w niej efektywni. Sama w sobie powinna się z kolei składać z:

  • poznania wszystkich drużyn w obrębie ligi – jeśli chcemy typować na poważnie, powinniśmy zapoznać się z każdą drużyną (a nie tylko tą, która gra najbliższy mecz), poznać jej historię i dowiedzieć się, dlaczego zajmuje takie, a nie inne miejsce w tabeli;
  • przejrzenia sztywnych statystyk – statystyki są w stanie powiedzieć nam bardzo wiele na temat drużyn i ich historii, a także tego, jak radzą sobie w starciu z silniejszymi i słabszymi zespołami. Bierzmy w nich pod uwagę wszystko – włącznie z liczbą rzutów rożnych, żółtych kartek czy celnych strzałów na bramkę. To wszystko jest bowiem w stanie określić styl gry danej drużyny;
  • oglądania spotkań, nawet tych już zakończonych – oglądanie spotkań jest najbardziej wymiernym sposobem na to, by zobaczyć, jak prezentuje się drużyna „w akcji” i ocenić jej aktualną formę (o ile typowania nie rozpoczynamy na samym początku sezonu);
  • słuchania wypowiedzi ekspertów – oglądanie studiów przed- i pomeczowych jest przez wiele osób bagatelizowane – tak naprawdę jednak potrafi nam dostarczyć całego mnóstwa bardzo cennych informacji analitycznych, pochodzących z zaufanego źródła, bo od osób rzeczywiście znających się na rzeczy;
  • wyszukiwania mocnych i słabych stron zespołów – jest to najlepsza rzecz, jaką jesteśmy zrobić i to ona powinna wyrabiać nam grunt pod dalszą analizę. Mocne i słabe strony pozwolą szybko ocenić szanse danej drużyny w walce z inną, a także skupić się na odpowiednich elementach. Jeżeli na przykład najmocniejszą stroną danego zespołu jest jego napastnik, jeśli ulegnie kontuzji pozostawi swoją drużynę praktycznie bezbronną.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Gdzie typować piłkę nożną? Przegląd najlepszych bukmacherów

W chwili obecnej na terenie Polski legalnie działa kilkunastu bukmacherów i każdy z nich traktuje piłkę nożną jako element centralny swojej oferty. Z uwagi na tak dużą konkurencję i fakt, że oferta w przypadku większości operatorów jest niemal kompletna (zwłaszcza w kontekście najwyższych poziomem lig krajowych), przy doborze tego właściwego buka powinniśmy kierować się również innymi aspektami – kursami bukmacherskimi, bonusami powitalnymi, promocjami okazjonalnymi czy rynkami bukmacherskimi. Poniżej prezentujemy sylwetki trzech bukmacherów, którzy pod każdym z tych względów wyróżniają się na tle innych.

Obstawianie piłki nożnej w STS

W tym momencie Star-Typ Sport (STS) pełni rolę lidera na polskiej scenie bukmacherskiej. Jako że piłka nożna stanowi podstawę jego oferty, przykłada się do niej najbardziej, co ma odbicie w solidnych kursach, dużej ilości opcji bukmacherskich, ale też doskonałego pokrycia wszystkich rozgrywek ligowych i reprezentacyjnych. To w przypadku tych ostatnich można liczyć na największą konkurencyjność – zwłaszcza w przypadku spotkań reprezentacji Polski, której bukmacher STS ten jest oficjalnym sponsorem.

betfan kod promocyjny 2020
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Obstawianie piłki nożnej w Fortunie

Fortuna jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów na polskim rynku. Fani piłki nożnej doceniają to, że obejmuje ona swoją ofertą nie tylko spotkania z topowych lig świata (choć one też są doskonale pokrywane), ale i te w ramach lig niższego stopnia. Fortuna sprawdza się najlepiej przy typowaniu 1. Ligi Polskiej, której jest tytularnym sponsorem. Oferuje przy tym ciekawy program lojalnościowy i aż trzy bonusy powitalne o łącznej wartości 2200 złotych.

Obstawianie piłki nożnej w Betclic

Betclic jest bukmacherem nowoczesnym, o bardzo czytelnym interfejsie swojego serwisu internetowego. Wychodzi do typerów z ciekawą, a w wielu przypadkach mocno konkurencyjną (nawet w porównaniu z bardziej doświadczoną konkurencją) ofertą na piłkę nożną. Zasięgiem Betclic obejmuje spotkania z najpopularniejszych lig z całego świata, ale i wszystkie mecze reprezentacyjne – te towarzyskie i rozgrywane w ramach większych turniejów.

Bukmacher

Który najlepszy bukmacher w Polsce oferuje najlepsze kursy bukmacherskie, ofertę zakładów i promocje za darmo? Takich bukmacherów online jest kilku, Betclic, STS i Betfan. To są legalni bukmacherzy internetowi, którzy mogą oferować graczom najlepsze zakłady sportowe online.

Related Articles

Back to top button