Jakie kursy bukmacherskie najlepiej wybierać?

Masz sporo wątpliwości związanych z tym aspektem? Co zrobić, aby wybierać z oferty bukmacherów, którzy legalnie działają w Polsce, odpowiednie kursy bukmacherskie? Jakie opcje będą tutaj dobrym rozwiązaniem? Jakie natomiast pod wieloma względami nie są optymalne?

jakie kursy bukmacherskie najlepsze
Jakie kursy najlepiej obstawiać?

Kursy bukmacherskie – jaki przedział wydaje się rozsądny?

Obecnie rywalizacja jest naprawdę duża. Praktycznie miesiąc po miesiącu przybywają nowi bukmacherzy online, którzy otrzymują niezbędne dokumenty na oferowanie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju. Niedawno do grona legalnych dołączył również znany Betclic. Klienci mogą zdecydować się na różnych bukmacherów. Do wyboru są także rozmaite strategie. Co zrobić, aby mieć największe szanse na zwycięstwo? Kursy są różnorakie. Najniższy wynosi 1.01. W takiej sytuacji bukmacher przewiduje, że tak naprawdę nie ma możliwości, aby dana drużyna przegrała po prostu ze swoim przeciwnikiem.

Najwyższe kursy bukmacherskie mogą być nawet trzycyfrowe. Oczywiście, łatwo zauważyć tutaj pewną zależność… Im wyższy kurs, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że dany zakład będzie wygrany. Jaki zatem przedział w tym temacie jest najlepszy? Wydaje się, że nie ma sensu grać kursów mniejszych niż 1.60, a większych niż 3.00. Szczególnie, jeśli zdecydowaliście się na strategię bazującą na graniu tylko jednego lub maksymalnie dwóch meczów na  kuponie.

polski bukmacher sts bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie kursy nie są odpowiednie?

Niektórzy – szczególnie są to osoby początkujące – często grają bardzo niskie kursy. Wynoszą one np. 1.10 czy 1.20 itp. Uważają, że np. Barcelona i Real Madryt na 100% wygrają swoje ligowe potyczki lub mecze w Champions League. Czasami jednak zdarzają się niespodzianki. Aby liczyć na jakiekolwiek sensowne wygrane – grając takie kursy – trzeba byłoby stawiać minimum kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt spotkań! Trudno jest liczyć, że wszystkie drużyny, jak jeden mąż, wygrają zaś swoje potyczki. Warto wiedzieć, że zawsze zdarzają się jakieś niespodzianki. Jednego tygodnia punkty straci Barcelona, a innego Manchester City.

Przestrzegamy zatem przed graniem zbyt niskich kursów. Tak samo nie powinno się stawiać kursów, które są zbyt wysokie. Dlaczego? Nie bez powodu są one tak duże. Osoby, które je wystawiają doskonale wiedzą, że szansa na powodzenie jest relatywnie niewielka. Nie brakuje osób, które natomiast próbują trafiać niespodzianki. Grają np. kursy powyżej 4.00. Zazwyczaj jednak ich kupony lądują w koszu. Lepiej po prostu postawić na wyżej wymieniony przedział. Gwarantuje on najwięcej możliwości. Można dobrać do niego bowiem rozmaite taktyki i regularnie czerpać zyski z zakładów bukmacherskich.

Bukmacher

Który najlepszy bukmacher w Polsce oferuje najlepsze kursy bukmacherskie, ofertę zakładów i promocje za darmo? Takich bukmacherów online jest kilku, Betclic, STS i Betfan. To są legalni bukmacherzy internetowi, którzy mogą oferować graczom najlepsze zakłady sportowe online.

Related Articles

Back to top button