Betclic bonus cashback i opinie graczy

Betclic to jeden z czołowych europejskich bukmacherów. Powstał w 2005 roku we Francji i aż do 2017 roku świadczył swoje usługi Polakom. Niestety wraz z wejściem w życie ustawy hazardowej Betclic musiał wycofać się z naszego kraju. Przez jakiś czas firma działała nielegalnie, ale ostatecznie włodarze bukmachera zdecydowali się wystąpić o licencję uprawniającą do organizowania zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju. Jaką ma obecnie ofertę zakładów, czy opinie o Betclic są dobre? Czy bonus cashback jest atrakcyjny dla graczy?

betclic bonus cashback
Legalny bukmacher Betclic w Polsce – Oferta zakładów, bonus cashback i opinie graczy

Powrót bukmachera Betclic do Polski

Betclic na polskim rynku obecny był niemal od momentu jego powstania. Praktycznie od początku zapowiadał, że postara się o licencję, ale lata mijały, a bukmacher Betclic dalej działał bez stosownego zezwolenia. Początkowe zmiany w prawie nie były w stanie wyeliminować bukmachera z naszego kraju, ale przełomowa okazała się nowelizacja ustawy hazardowej z 1 kwietnia 2017 roku. W dniu tym Betclic nieoficjalnie wycofał się ze świadczenia usług dla polskich obywateli, ale pozostawał w ukryciu i świadczył swoje usługi nielegalnie. W rejestrze domen zakazanych znajdowało się kilkaset różnych nazw stron, ale ciężko było zablokować wszystkie, gdyż bukmacher stale było jeden krok do przodu. 

Wszystko zmieniło się 26 września 2018. Wtedy to Ministerstwo Finansów ogłosiło, że spółka BEM Operation Limited (właściciele Betclica) otrzymała zezwolenie numer PS4.6831.11.2017, które pozwala jej na prowadzenie usług na terenie naszego kraju. 

11 listopada 2018 roku bukmacher ostatecznie zablokował możliwość korzystania z zagranicznej wersji witryny Polakom, czym przypieczętował ostatecznie swoją chęć legalnego wejścia na polski rynek. 1 lipca 2019 roku to dzień, kiedy spółka rozpoczęła oferowanie swoich usług na swojej nowej stronie www.betclic.pl, która to jest nowoczesna i bardzo atrakcyjna dla oka.. 

najlepszy bukmacher w polsce betclic
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Oferta zakładów bukmacherskich w Betclic

Betclic oferuje swoim graczom całkiem niezłą ofertę zakładów sportowych. Co prawda nie możemy nazwać ja przełomową, gdyż wielu rzeczy jeszcze brakuje, ale widać, że z dnia na dzień jest coraz lepiej. Kursy bukmacherskie to okolice średniej rynkowej. Nieco lepiej niż dół tabeli, ale dużo gorzej niż weterani polskiej sceny bukmacherskiej jak STS czy Fortuna.

Ciekawa jest oferta zakładów live choć czuć, że i tak może być lepiej. Na wyróżnienie zasługują także darmowe transmisje online w Betclic TV obejmujące większość meczów w ofercie. Jeśli okaże się, że któreś spotkanie nie ma transmisji to i tak otrzymamy dostęp do wirtualnego boiska, na którym przedstawiane będą wszystkie najważniejsze zdarzenia. Wszystko w czasie rzeczywistym. 

Cieszy również, że Betclic nie bał się na zaoferowanie zakładów na e-sport, który w Polsce jest bardzo popularny, to jeden z nie wielu bukmacherów online, który ma w ofercie możliwość obstawiania zakładów e-sportowych.

Szybka rejestracja w Betclic

Dużym plusem bukmachera Betclic jest to, że już od samego początku zaoferował graczom możliwość skorzystania z usługi szybkiej rejestracji. Zakładanie nowego konta jest bardzo szybkie i intuicyjne, a dzięki temu, że konto tymczasowe w Betclic jest dostępne od początku, nie musimy już przesyłać od razu skanu dowodu osobistego. 

Na pełną weryfikacje konta mamy 90 dni, do tego czasu możemy obstawiać mecze z pełnej oferty bukmachera, korzystać z promocji i bonusów.

Bonusy i promocje bukmachera Betclic

Swego czasu Betclic zasłynął w Polsce bardzo atrakcyjną promocją, jaką był bezpieczny zakład na 200 złotych. Wszystko wskazywało na to, że po wejściu ponownie na nasz rynek promocja będzie podobna. Nikt jednak nie spodziewał się, że Betclic aż tak podniesie poprzeczkę.

bukmacher betfan bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Bonus powitalny w Betclic

Betclic oferuje swoim graczom bezpieczny zakład aż do 510 złotych (z kodem: KOD510). Jeśli chcemy otrzymać maksymalny zwrot, musimy postawić 568 złotych, gdyż nie możemy zapominać o 12% podatku, który w całości trafia do budżetu państwa. Cashback uzyskamy za dowolny zakład o kursie 1.14. Kupon może być postawiony na każdą dyscyplinę sportową z wyjątkiem Betclic14 oraz zakładów systemowych. W przypadku wygranej zyskujemy całą kasę, ale jeśli przegramy, to bukmacher Betclic przyznaje nam zwrot aż do 510 złotych.

Betclic kod promocyjny na bonus: KOD510

Swego czasu promocja ta nie podlegała żadnym warunkom obrotu, przez co odzyskaną kasę można było od razu wypłacić znów na nasze konto bankowe. Nowa wersja witryny nie oferuje już tak atrakcyjnego bonusu i kwotę zwrotu będziemy musieli czterokrotnie obrócić na kuponach o kursie minimalnym 2.00. Na wykonanie obrotu mamy 30 dni.

Nie da się ukryć, że z powodu tych warunków obrotu, bonus ten nie jest już aż tak atrakcyjny dla nowych graczy. Co więcej, nie ma także żadnych innych bonusów, które zachęcałyby do gry. Trzeba przyznać, że jak na polskie warunki promocja ta jest po prostu słaba. Jeśli Betclic szybko czegoś nie zrobi, z pewnością nie przyciągnie do siebie nowych klientów. 

Freebet do 40 pln w Betclic

Wszystkim osobom, które obstawiają przez urządzenia mobilne, Betclic oferuje bonus w postaci freebetu o wartości 40 złotych. W celu otrzymania tego bonusu trzeba postawić zakład przez telefon, w kwocie od 20 do 40 złotych, po kursie minimalnym 1.50. Freebet zostaje przyznany tylko i wyłącznie, jeśli zakład okaże się poznany. 

W celu wypłacenia wygranej z otrzymanego freebeta musimy obrócić ją wcześniej sześciokrotnie na kuponach z co najmniej trzema zdarzeniami i kursem minimalnym 2.00.

Program VIP

Wszyscy aktywni typerzy otrzymują od bukmachera dostęp do programu VIP, który pozwala otrzymać specjalne promocje i bonusy, a także nagrody rzeczowe w postaci biletów na mecze, czy też wejściówki na wydarzenia sportowe. 

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Multi+

Multi+ to specjalna promocja, która pozwala zwiększyć wygrane nawet o 50%. Wszystko zależy od tego, ile meczów znajdzie się na kuponie. Po postawieniu 5 spotkań otrzymujemy bonus w postaci 7% większej wygranej. Wartość bonusu rośnie z ilością postawionych spotkań i przy 13 meczach osiąga maksymalną wartość – 50%. 

W promocji biorą udział tylko zakłady z logiem Multi+. Wygrana w ten sposób kasa od razu jest nasza i nie musimy jej w żaden sposób obracać. 

Aplikacja mobilna Betclic

Aplikacja mobilna Betclic to jedna z najmocniejszych stron tego bukmachera. Obstawianie jest bardzo proste i intuicyjne, a skorzystać z niej mogą użytkownicy telefonów i tabletów z systemami iOS i Android. Jeśli jesteśmy właścicielami urządzenia z systemem Windows Phone, musimy korzystać ze specjalnej wersji strony bukmachera, która jest przystosowana do urządzeń mobilnych. Niestety, choć obstawimy w niej mecze, to brak jej wielu przydatnych funkcji jak np. powiadomienia push.

Dostępne metody wpłat i wypłat

Pieniądze możemy wpłacać przy pomocy błyskawicznych przelewów (ecoPayz, Trustly) karty Revolut, kart kredytowych i debetowych, a także zwykłych przelewów bankowych. Minimalna wpłata to 15 złotych. Wypłaty wykonywane są tylko na konto bankowe należące do użytkownika, a minimalna kwota to 30 złotych.

Betclic Cashout / zamknięcie kuponu

Bukmacher Betclic oferuje nam możliwość skorzystania z funkcji Cashout. Na czym ona polega? cashout umożliwia zamknięcie kuponu przed rozstrzygnięciem wszystkich znajdujących się na nim zdarzeń. Swoją wygraną możemy otrzymać więc przed czasem. Funkcja ta jest niezwykle przydatna w momentach, kiedy na dużym kuponie pozostał nam już tylko jeden mecz, a chwilę przed jego rozpoczęciem okazuje się, że największa gwiazda zespołu jednak nie wystąpi. Szanse na zwycięstwo znacznie wtedy maleją. W takich sytuacjach dobrym pomysłem może być skorzystanie z funkcji cashout, która pozwoli nam odebrać naszą wygraną. Niestety, nie otrzymamy pelnej kwoty, gdyż zostanie ona pomniejszona nie tylko o wartość tego ostatniego meczu, ale także o dodatkową marżę, dlatego też z tej funkcji powinno korzystać się tylko w ostateczności. 

Bukmacher

Który najlepszy bukmacher w Polsce oferuje najlepsze kursy bukmacherskie, ofertę zakładów i promocje za darmo? Takich bukmacherów online jest kilku, Betclic, STS i Betfan. To są legalni bukmacherzy internetowi, którzy mogą oferować graczom najlepsze zakłady sportowe online.

Related Articles

Back to top button