Obstawianie piłki nożnej u bukmachera Fortuna

Piłka nożna jest zdecydowanie najbardziej priorytetowym i kompleksowo pokrywanym elementem oferty polskich bukmacherów. Również doświadczona Fortuna, która działa na naszym rynku już od prawie 25 lat, przykłada do niej dużą wagę, starając się zaprezentować jak najbardziej kompletną ofertę z nią związaną. Jak jednak z niej skorzystać, by obstawiać nie tylko szybko i łatwo, ale przede wszystkim skutecznie? Na co zwrócić uwagę, z jakich promocji skorzystać i jakie rodzaje spotkań sportowych oferuje właśnie ten bukmacher? Na tym skupimy się w naszym poradniku.

obstawianie piłki nożnej w fortunie
Jak obstawiać piłkę nożną w zakładach Fortuna?

Wskazówki związane z obstawianiem piłki nożnej w Fortunie

Podchodząc do obstawiania piłki nożnej w Fortunie, zanim jeszcze zaczniemy przeznaczać na nie swoje pieniądze, podejmijmy odpowiednie kroki mające na celu przygotowanie się do tego. Zawczasu możemy jednak rozplanować budżet, przede wszystkim wpłacając na swoje wirtualne konto pieniądze i korzystając z tych bonusów, do których pozyskania się kwalifikujemy. Jeżeli z kolei chodzi o samo obstawianie:

  • skupmy się na jednej lidze / rodzaju rozgrywek – dzięki temu ilość wiedzy, jaka będzie nam potrzebna będzie optymalna;
  • przeanalizujmy wszystkie drużyny, których spotkania będziemy chcieli obstawiać – patrzmy przy tym nie tylko na obecny ich stan (kontuzje, morale i inne), ale i kilka ostatnich ich meczów; to najbardziej wymierny sposób na określenie ich obecnej formy;
  • zadecydujmy o formule – mecze możemy obstawiać nie tylko przed ich rozpoczęciem, ale i na żywo, a oba z tych rozwiązań mają swoje wady i zalety;
  • nie stawiajmy za dużo – piłka nożna bywa nieprzewidywalna – nie warto tracić całego budżetu, nawet na „pewniaki”;
  • korzystajmy z valuebetów – bukmacherzy oferują lepsze kursy na drużyny, które według nich nie mają szans na odniesienie sukcesu w danym spotkaniu; bazując na swojej wiedzy, logicznie wykorzystujmy to na swoją korzyść.
sts betgames bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu na poker online w STS Betgames

Rodzaje rozgrywek dostępnych w ofercie Fortuny

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, podchodząc do typowania meczów piłki nożnej w serwisie bukmacherskim Fortuna dobrze byłoby, gdybyśmy się skupili na wyborze konkretnej ligi albo jednego wydarzenia sportowego. Sprawi to, że będziemy w stanie w łatwiejszy sposób pozyskać wszelkie informacje na ich temat, a te – jak wiadomo – są kluczowe w odnoszeniu sukcesu w świecie bukmacherskim. Do rozgrywek piłkarskich udostępnianych przez Fortunę należą:

  • ligi polskie i zagraniczne – Fortuna daje dostęp do polskiej Ekstraklasy, ale też dużą wagę przykłada do 1 Ligi, której jest tytularnym sponsorem i którą pokrywa najlepiej spośród wszystkich bukmacherów; w jej ofercie znaleźć można również wiele lig zagranicznych (w tym te najmocniejsze – niemiecką, hiszpańską czy angielską);
  • klubowe puchary europejskie – Liga Mistrzów w tym momencie zdecydowanie przoduje i jest jednym z najpopularniejszych turniejów w tej dyscyplinie; 
  • mecze reprezentacyjne – zarówno te towarzyskie, jak i te rozgrywane w ramach większych imprez (pokroju chociażby Euro 2020).
polski bukmacher sts bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy u bukmachera Fortuna – które zoptymalizują nasz budżet?

Na ofercie promocyjnej bukmachera Fortuna najwięcej skorzystamy będąc nowymi typerami i dopiero się u niego rejestrując. Możemy wtedy wykorzystać atrakcyjny bonus powitalny, za sprawą którego na wskazanych przez bukmacherach warunkach podwoimy kwotę naszej pierwszej wpłaty, zyskując nawet 1000 złotych. Na start warto też zrobić użytek z promocji pierwszy zakład bez ryzyka – Fortuna zwróci nam pieniądze (maksymalnie 100 złotych), jeżeli pierwszy zakład, którego dokonamy okaże się przegrany.

Będąc zarówno stałymi, jak i nowymi klientami Fortuny powinniśmy się zarejestrować w jej programie lojalnościowym. Już na start otrzymamy w nim punktową równowartość 20 złotych w formie darmowego zakładu (bez zobowiązań i konieczności dokonania jakiejkolwiek wpłaty), a każdy kolejny zakład będzie dawał nam punkty (1 punkt za każde wydane 2 złote). Te z kolei spożytkujemy nie tylko na środki na grę, ale też na specjalne bonusy (w tym zakłady bez ryzyka czy bonusy od kolejnej wpłaty, o nieco mniejszych nominałach, niż te dawane na start).

Bukmacher

Który najlepszy bukmacher w Polsce oferuje najlepsze kursy bukmacherskie, ofertę zakładów i promocje za darmo? Takich bukmacherów online jest kilku, Betclic, STS i Betfan. To są legalni bukmacherzy internetowi, którzy mogą oferować graczom najlepsze zakłady sportowe online.

Related Articles

Back to top button