Jak bukmacherzy internetowi weryfikują graczy?

Bukmacherzy internetowi są coraz częściej wybierani. W końcu ludzie widzą, że są to całkowicie legalne firmy, które spełniają wszystkie postanowienia zawarte w Ustawie Hazardowej – obowiązującej na terenie Polski. Niektórzy obawiają się jednak tego konkretnego tematu. Czym cechuje się weryfikacja typerów? Jak to wygląda w praktyce? Czy jest się w ogóle czego obawiać pod tym kątem?

jak bukmacherzy weryfikują typerów
Jak wygląda weryfikacja u bukmacherów internetowych?

Po co jest wykonywana weryfikacja u bukmacherów?

Dobrej jakości firmy bukmacherskie uczciwie traktują swoich użytkowników. Tego też wymagają od drugiej strony. W związku z tym nie trzeba obawiać się tego całego procederu. Oczywiście, jeśli nie masz na swoim koncie żadnego występku. Dlaczego buki online jak STS czy Fortuna sprawdzają zaś swoich użytkowników? Powody są, okazuje się, różne. Weźmy pod lupę m.in. bonusy powitalne.

Większość tego typu ofert jest naprawdę niezwykle atrakcyjna. Można mocno zwiększyć stan swojego konta – i to bez większego problemu. Oczywiście, inna sprawa, że taka gotówka wcale do końca nie jest darmowa. Niemniej jednak typer – po spełnieniu warunków odnoszących się do obrotu – może zagwarantować sobie o wiele więcej mamony. Niektórzy chcą w tym temacie oszukiwać. Rejestrują się najpierw na siebie. Potem jednak, po zainkasowaniu pierwszego bonusu powitalnego, cały czas jest im mało.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

W związku z tym rejestrują się również na innych członków rodziny albo na kompletnie wymyślone dane. Myślą, że to wystarczy, aby zgarnąć bonus powitalny, a potem wypłacić gotówkę – np. do portfela internetowego. Jakie są inne formy oszustwa? To np. podawanie się za osobę starszą, niż ma to miejsce w rzeczywistości. Pamiętaj zaś, że w Polsce dostęp do zakładów bukmacherskich mają jedynie osoby, które ukończyły 18 lat. Buki zatem weryfikują graczy, by wyłapywać tego typu próby oszustwa…

W jaki sposób może nastąpić weryfikacja bukmacherska?

W związku z powyższym, weryfikacja kont bukmacherskich – w zakładach bukmacherskich – jest procedurą standardową. Kiedy buki online chcą np. skan dowodu osobistego? Przeważnie, gdy dana osoba ma zamiar wypłacić pieniądze. Czasami tego typu dokumenty muszą być przesłane wcześniej. Są osoby, które robią to z własnej, nieprzymuszonej woli – np. zaraz po dokonaniu rejestracji. W końcu chcą mieć to z głowy i potem skupić się tylko na wygrywaniu gotówki.

sts betgames bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu na poker online w STS Betgames

Jak może nastąpić taka weryfikacja konta? W zdecydowanej większości przypadków użytkownicy są proszeni o przesłanie skanu wspomnianego już dowodu osobistego. Są tam bowiem informacje poddawane analizie. Jest porównywane, czy wiadomości podane w momencie rejestracji i na dowodzie osobistym są dokładnie takie same. Jakie jeszcze dokumenty są tutaj przydatne? W przypadku niektórych bukmacherów online można wysłać skan prawa jazdy, paszportu itp. Zasada jest taka sama. Muszą tam znajdować się informacje, które interesują przedstawicieli buków pod kątem weryfikacji. Jak zrobić skan? Wystarczy tylko wykonać zdjęcie dowodu osobistego itp. wgrać je do komputera, a następnie przesłać drogą internetową. 

Czy wysyłanie skanów dokumentów jest bezpieczne?

Wiele osób – szczególnie chodzi nam o typerów, którzy wcześniej nigdy czegoś takiego nie robili – obawia się o ten aspekt… Czy zatem przesyłanie przez internet skanów – np. dowodów osobistych – jest niebezpieczne? W zdecydowanej większości przypadków nie! Oczywiście, trzeba zadbać o pewne aspekty. Przede wszystkim musisz zarejestrować się tylko w legalnej firmie hazardowej. Takiej, która ma doświadczenie, pozytywne opinie itp. Warto zweryfikować tego typu aspekty przed podjęciem finalnej decyzji. Dodatkowo możesz zamazać informacje, które bukmachera internetowego nie interesują.

Generalnie jednak nie trzeba się o nic obawiać. To w świecie hazardu standardowa procedura. Jeśli nie masz nic na sumieniu, to skany zostaną w mig zaakceptowane, a Ty będziesz mógł swobodnie ubiegać się o wypłatę należnych Ci pieniędzy. Gorzej ma się sprawa z oszustami. Takie osoby muszą liczyć się z tym, że ta gotówka nigdy do nich nie trafi. Buki online mają bowiem prawo nawet do zamknięcia konta danego delikwenta!

Bukmacher

Który najlepszy bukmacher w Polsce oferuje najlepsze kursy bukmacherskie, ofertę zakładów i promocje za darmo? Takich bukmacherów online jest kilku, Betclic, STS i Betfan. To są legalni bukmacherzy internetowi, którzy mogą oferować graczom najlepsze zakłady sportowe online.

Related Articles

Back to top button