Co warto wiedzieć o zakładach u bukmachera? – Poradnik od eksperta

Wiele graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, zazwyczaj nie zdaje sobie sprawy z pewnych kwestii, związanymi z zakładami bukmacherskimi. No ale w końcu każdy ma prawo się pomylić, czy czegoś nie zauważyć, prawda? Dlatego też dziś przygotowaliśmy dla ciebie te porady, które pomogą ci te błędy naprostować!

Co warto wiedzieć o zakładach u bukmachera? – Poradnik od eksperta

Jeśli nie ma zakładów na to, co chcesz obstawiać – to zajmij się typami

Czym w ogóle polega różnica z typowaniem oraz obstawianiem zakładów bukmacherskich? To proste – to pierwsze polega na tym, że przewidujesz jakiś wynik danego meczu – dajmy na przykład że reprezentacja Polski gra z Niemcami w zawodach typu euro – no i przewidujesz, że według ciebie, będzie 1:0 dla Polski – ale nie zawierasz kuponu u legalnego bukmachera. Wydaje się proste, prawda? Nawet jeśli chcesz, to możesz udostępnić swój typ komuś, aby ewentualnie go ocenił, bądź też z niego skorzystał – choć nie jest to częsta praktyka. Obstawianie polega na tym, że obstawiasz kupon. Dlaczego jednakże o tym mówimy? Otóż to bardzo proste, ponieważ pandemia koronawirusa pozbawiła wiele drużyn możliwości konkurowania, a jeśli zostanie wykryty gdzieś koronawirus, to zawody mogą być praktycznie od razu odwołane, co utrudnia bardzo obstawianie zakładów na te wybrane dyscypliny bądź drużyny.

polski bukmacher sts bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Postaraj się nie obstawiać zakładów akumulowanych

Nie ulega wątpliwości, że akumulatory składające się z kilku zakładów potrafią kusić, ponieważ (teoretycznie) jeśli zainwestujesz w swój zakład stosunkowo niewielkie pieniądze, możesz zdobyć nawet tysiące złotych – na jednym kuponie! Niestety jednak nic nie jest takie proste u bukmacherów, ponieważ ryzyko takiego obstawiania jest znacznie zwiększone, ponieważ z racji tego że wystarczy tylko jedno niepowodzenie na twoim kuponie, i równie dobrze możesz go wyrzucić – albo użyć jako papieru toaletowego. Sporty takie jak piłka nożna są zawsze bardzo mocno nieprzewidywalne, nie da się skutecznie przewidzieć wyniku każdego meczu, zawsze gdzieś będą niespodziewane wyniki, dlatego lepiej jest typować zakłady pojedyncze, zamiast akumulowanych – w ten sposób nasze szanse na wygraną rosną diametralnie.

Czasami przerwa jest każdemu potrzebna

Czasami tak bywa, że jeśli przegrywasz zakład za zakładem, to nie masz już ochoty obstawiać, prawda? Jeśli nie masz motywacji, to powinieneś sobie chwilę od tego odpocząć, lub też zacząć, ponownie przeglądać obstawione przez nas wydarzenia sportowe i spróbować znaleźć moment, w którym popełniliśmy błąd w swoim typie. Inną opcją, aby uczyć się z wyciągania wniosków, jest poproszenie ludzi o pomoc na forum bukmacherskim – po prostu podaj wszystkie informacje o naszym kuponie – no i czekaj cierpliwie odpowiedź. Naturalnie nie każda odpowiedź będzie trafna, ale postaraj się mimo wszystko przeanalizować każdą – może ci to pozwolić na ominięcie takich kiepskich sytuacji w przyszłości.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Related Articles

Back to top button